Drukāt
PDF

 

ODA OPTIKA Latvijas tirgū darbojas jau no 1995. gada. Pašlaik firma ir atvērusi 3 lielus optikas salonus, kas aprīkoti ar modernākajām acu izmeklēšanas un briļļu izgatavošanas ierīcēm. Mūsu pārdevēji - konsultanti, kuri pēc speciālas programmas ir mācījušies pie mūsu partnera – vācu koncerna·Rodenstock, prot strādāt arī kā stilisti un optika konsultanti. Ar viņu palīdzību, Jūs varēsiet vēl vairāk izcelt savu individualitāti un pateicoties mūsu produkcijas augstajai kvalitātei, pasauli ieraudzīt daudz skaistāku!

Mēneša AKCIJA

Kāpēc optika preces jāiegādājas tieši ODA OPTIKĀ? Tāpēc, ka mūsu kompānija ir viena no pirmajām, kas Latvijas tirgū piedāvā produktus, kurus iepriekš nav bijis iespējams iegādāties.

oda-kaste_77

Pašreiz tas ir plašs individuālo briļļu lēcu Rodenstock klāsts. Plašais šo piedāvājumu spektrs dod jaunas un unikālas iespējas Jūsu acīm. Pašlaik ODA OPTIKA sadarbojas ar koncernu Rodenstock , kuram ir 140 gadu liela pieredze briļļu rāmju un lēcu izgatavošanā. Mīliet un saudzējiet savas acis kopā ar ODA OPTIKA draudzīgo speciālistu kolektīvu!