Drukāt
PDF

bvlgari_logo
bvlgari 1

Bvlgari – pārticības un stila etalons, iekārojams zīmols jau kopš 1884. gada. Katrs Bvlgari saulesbriļļu pāris patiešām ir unikāls meistardarbs, kas liek jums justies eleganti un ekskluzīvi.

Vārds “Bvlgari” ir rakstīts seno romiešu stilā un aizgūts no uzņēmuma dibinātāja, grieķa Sotiriosa Vulgarisa uzvārda. Ir skaidri redzams, ka viņš netika aizmirsis savas saknes, jo Bvlgari ir bagātīga stila iemiesojums. Lai gan uzņēmums kļuva slavens ar rotaslietām, šodien tas ir pazīstams kā luksusa zīmols, un viena no tā izcilības jomām ir saulesbrilles.

Gaumīgu saulesbriļļu jomā Bvlgari patiešām pārspēj pats sevi – un tādēļ tas ir zīmols, kuram nav līdzinieka. Bvlgari ir slavens ar savu izcilo skaistumu un drosmīgām dārgmetālu kombinācijām, kuras vieno nevainojams dizains un katram sīkumam veltītā uzmanība. Kolekciju veido ikoniski, klasiski dizaini ar modernu, mūsdienīgu akcentu. Iekļaujot dizainā Swarovski dārgakmeņus, Bvlgari rada izsmalcinātas un patiešām satriecošas saulesbrilles. Dārgakmeņi galvenokārt tiek izmantoti kā dekoratīvi elementi uz saulesbriļļu kājiņām, padarot šo kolekciju par neapšaubāmi labāko elegances, stila un skaistuma apvienojumu!

Bvlgari saulesbrilles ir lielisks pirkums katrai sievietei, kas prot novērtēt labu stilu un prestižu. Sievišķīgā un slavas apvītā sajūta, ko sniedz Bvlgari saulesbrilles, liks jums izskatīties un justies fantastiski.