Drukāt
PDF

dolce_and_gabbana_logo-693 bnr-m-sg-dolc-00

Zīmols cilvēkiem, kas vēlas parādīt, ka viņi ir brīvi, atsaucas visam jaunajam un seko modei. Dolce & Gabbana preces ir greznas, ironiskas, izsmalcinātas un uzsvērti seksīgas. Dolce & Gabbana briļļu modeļi ir roku darbs, to dizainu ir iedvesmojusi ielas gaisotne, mūsdienīga mūzika un brīvība no jebkādiem ierobežojumiem.

Lai gan saulesbrilles ir funkcionāls un nepieciešams priekšmets, tas vairāk tiek vērtēts kā moderns aksesuārs ar savu stilu un dizainu. Tās ir svarīga detaļa, kas izceļ to īpašnieka individualitāti.

Dolce & Gabbana briļļu optikas kolekcijas iekaro arvien jaunas virsotnes ar savu oriģinālo stilu un produkta augstāko kvalitāti. Bagātīga krāsu palete, formu dažādība, dizaineru iecienītais zelta spīdums, no Svarovska kristāliem un metāla veidotas monogrammas aliansē ar augstu tehnoloģiju materiāliem piešķir kolekcijai īpaši mūsdienīgu skanējumu.

Dolce & Gabbana briļļu kolekcija iemieso to Vidusjūras reģiona garu, kas šim zīmolam raksturīgs kopumā, lielpilsētu iedzīvotāju brīvību un kultūru. Tipisks šo briļļu īpašnieks ir izteikts individuālists, kas tiecas ņemt no dzīves visu iespējamo un uzskata aksesuārus par nepieciešamu elementu sava rakstura un dzīves stila paušanai. Modeļiem raksturīgas detaļas: Dolce & Gabbana monogramma, kurā spīguļo Svarovska kristāli, metāla plāksne uz briļļu kājiņām, logo, kas rotā klasiskos ietvarus.

Firmas Dolce & Gabbana inovatīvās mūsdienīgās briļļu formas ir apvienotas ar klasiskām un avangardiskām krāsām, prestižiem materiāliem un izsmalcinātām detaļām. Vidusjūras krāsu gamma: no fatāli melnai līdz zeltam, bronzai, šokolādes brūnai (Havanas krāsa), bēšai vai modernispožajās – pērļaini violetas, korāļu, sarkanās. Ietvaru formu plašais diapazons (kvadrātveida – vīriešiem, maigākas un ieapaļas – sievietēm) piešķir to valkātājiem noslēpumainību un juteklību.