Drukāt
PDF

Materiāli:

Материалы

Plastmasa vai stikls?

Briļļu lēcas var uzskatīt par patiesu brīnumu zinātnē! Tā materiālam jābūt absolūti perfektam: pārredzamu, lēti, tīru un vienota struktūra. Turklāt attieksme pret lēcas ar augstāko precizitāti un tehnoloģiju gichnosti. Pat bezkrāsainiem gaismas izkliedētājiem ir jāaizsargā pret UV starojumu un viegli tīrāmām.

Kuru materiāls ir labāk piemērota jums? Tas ir atkarīgs no prasībām, lai viņš jūsu individuālajām prasībām: Ja punkti ir viegli, jo jums vpredpochitaete delikāts filigrāni rāmji? Vai masveida punkti dod Jums pārliecību par to spēks? Plastmasas vai stikla - iepazīt to īpašības un atšķirības.

Briļļu lēcas var uzskatīt par patiesu brīnumu zinātnē! Tā materiālam jābūt absolūti perfektam: caurspīdīgam, ne dārgam, skaidram un no vienotas struktūras. Turklāt lēcas apstrāde prasa augstāko precizitāti. Pat bezkrāsainām lēcām ir jānodrošina aizsardzība pret UV starojumu un jānodrošina vieglu tīrību.

Kurš no materiāliem ir viss labāk piemērots jums? Tas ir atkarīgs no jūsu individuālajām prasībām: Vai jums ir svarīgi lai brilles būtu vieglas, tādēļ, ka jums patīk šauri briļļu rāmji? Vai arī masīvas brilles jums dod pārliecību, ka tās ir izturīgākas? Plastmasas vai stikla - iepazīstat to īpašības un atšķirības.


Viegls un plāns: Plastmasa

Plastmasas lēcas ir vieglākas un tās galvenokārt izmanto smalkos rāmjos. Ar īpašu pārklājumu, piemēram, Solitaire ® no Rodenstock, samazina atstarojumu un aizsargā lēcu no skrāpējumiem. Tomēr plastmasas lēcas prasa pastiprinātu kopšanas nekā stikla lēcas.


Praktiskas un izturīgas, bet smagas: Stikla

Daži ir pārliecināti, ka brilles ar stikla lecām ir drošākas. Trausls, kā jebkurš stikls, bet pie visa tā par izbrīnu ir ļoti izturīgi. Pie trieciena stikla lēcas plīst un rodas daudz stiklu lauskas.