Drukāt
PDF

ACUVUE

Johnson & Johnson

Johnson & Johnson

Roberts Vuds Džonsons (Robert Wood Johnson), iedvesmojies no Džosefa Listera (Joseph Lister) runas par sanitāru apstākļu nodrošināšanu operāciju laikā un pieaicinot savus brāļus, Džeimsu Vudu Džonsonu (James Wood Johnson) un Edvardu Medu Džonsonu (Edward Mead Johnson), radīja pirmos ātri pielietojamus sanitāri pārsienāmos materiālus 1885. gadā.

Johnson&Johnson ir dibināta 1886. gadā Ņūbrunsvikā, ASV. 1919. gadā tā uzsāka savu turpmāko attīstību ārpus ASV, atverot filiāli Kanādā. Kopš tā brīža Johnson&Johnson ir kļuvis par pasaules lielāko farmaceitiskās ražošanas, medicīnas aprūpes iekārtu un materiālu ražotāju pasaulē. Johnson&Johnson ir iekļuvis pasaules 100 lielāko kompāniju sarakstā.

Johnson&Johnson Vision Care (Vistakon ASV) ietilpst uzņēmumu grupas sastāvdaļā, kas tika izveidota 1982. gadā, pārņemot Frontier Contact Lenses uzņēmumu. Šis ir datums, ko var arī uzskatīt par Johnson&Johnson ienākšanu kontaktlēcu tirgū. Johnson&Johnson Vision Care mērķis ir rūpēties par cilvēka redzi. Tās galvenais birojs atrodas Floridā, ASV, un kopumā šajā uzņēmuma strādā 2500 darbinieki. Kopumā vairāk nekā 70 pasaules valstīs tiek piedāvāts Johnson&Johnson ražotās kontaktlēcas.

1986. gadā Johnson&Johnson kontaktlēcu tirgū sāka prezentēt sevi ar Acuvue zīmolu. Acuvue ir pats populārākais kontaktlēcu zīmols pasaulē.

Populārākās Johnson&Johnson ražotās preces:

Kontaktlēcas: Acuvue® Advance™, Acuvue® Oasys™ un Surevue®.